Newsletter
En vous abonnant à notre newsletter, vous aurez la chance de recevoir gratuitement une lampe.
Taxe comprise
Livraison standard gratuite pour les commandes de plus de 100 €.
La livraison en France et dans l'Union européenne s'effectue en 5 à 7 jours.
Design minimalist cu două coloane luminoase decalate ce creează un efect asimetric. Finisajul auriu oferă un aspect cald și luxos.
3000K Alb cald
4500K Alb natural
6500K Alb rece
Potrivită pentru diferite nevoi de iluminare.
Echipată cu LED-uri premium de până la 1800 lumeni.
Lumină uniformă
Fără pâlpâire
Protecție pentru ochi
Eficiență energetică ridicată
Fabricată din aluminiu și acrilic de înaltă calitate.
Suprafață aurie lustruită
Rezistentă la coroziune
Antirugină
Durată lungă de viață
Ideală pentru living, dormitor, hol, scară, bucătărie, balcon, bar, hotel etc.
Tip: Aplică LED interior
Putere: 16W
Flux luminos: 1800LM
Temperatură culoare: 3000K / 4500K / 6500K
Tensiune: 220–240V
Material: Metal / Acrilic
Culoare: Auriu
Dimensiuni: 40 × 9.5 × 4 cm
| Tip de utilizare: | Modernă |
| Înălțime: | 4 cm |
| Lățime: | 9,5 cm |
| Înălțime reglabilă: | Nu |
| Material: | Acril, aluminiu |
| Culoare: | auriu |
| Număr de surse de lumină: | 1 |
| Soclu: | LED |
| Bec(uri) inclus(e): | Da |
| Putere per sursă de lumină: | 16W |
| Dimerizabil: | Da |
| Tensiune: | 220V |
| Temperatură de culoare: | 3000k/4500k/6500k |
| Clasă energetică: | E |
| Grad de protecție (IP): | Nu este impermeabilă |
| Telecomandă: | Nu |
Dimensiunea produsului este măsurată manual. Vă rugăm să permiteți o marjă de eroare de 1–2 cm. Vă mulțumim pentru înțelegere.
Din cauza diferențelor dintre monitoare, culoarea produsului poate varia ușor.
Din motive de siguranță, vă rugăm să deconectați alimentarea și să opriți plafoniera înainte de a realiza conexiunile electrice.
En vous abonnant à notre newsletter, vous aurez la chance de recevoir gratuitement une lampe.
Multumesc pentru abonare!
Acest e-mail a fost înregistrat!
