Newsletter
En vous abonnant à notre newsletter, vous aurez la chance de recevoir gratuitement une lampe.
Taxe comprise
Livraison standard gratuite pour les commandes de plus de 100 €.
La livraison en France et dans l'Union européenne s'effectue en 5 à 7 jours.
Specificații produs
Culoare: Negru
Putere: 20W
Lumen: 2250LM
Temperatura de culoare: 3000K (alb cald)
Material: Fier + Aluminiu
Dimensiuni: 44,5 × 10 × 5 cm
Zonă iluminare: 10-15 m²
Sursă de lumină: LED
Durată de viață: 50.000 ore
Montare: verticală sau orizontală
Sursă LED de înaltă calitate
Lumină puternică și moale, fără orbire, fără pâlpâire, protejează ochii, economisește până la 85% energie.
Design modern curbat
Inspirat de aripile fluturelui, tuburi LED încrucișate, se integrează perfect în interioare moderne, adaugă stil și eleganță.
Aplicații versatile
Dormitor, living, sufragerie, bucătărie, hol, scară, spații rezidențiale și comerciale.
Instalare ușoară
Pași: opriți alimentarea, conectați cab
| Tip de utilizare: | Modern |
| Înălțime: | 5 cm |
| Lățime: | 10 cm |
| Înălțime reglabilă: | Nu |
| Material: | Fier și aluminiu |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 300 g |
| Număr de surse de lumină: | 2 |
| Soclu: | LED |
| Bec(uri) inclus(e): | Da |
| Putere per sursă de lumină: | 20W |
| Dimerizabil: | Nu |
| Temperatură de culoare: | 3000k |
| Clasă energetică: | E |
| Grad de protecție (IP): | Nu este impermeabil |
| Telecomandă: | Nu |
Dimensiunea produsului este măsurată manual. Vă rugăm să permiteți o marjă de eroare de 1–2 cm. Vă mulțumim pentru înțelegere.
Din cauza diferențelor dintre monitoare, culoarea produsului poate varia ușor.
Din motive de siguranță, vă rugăm să deconectați alimentarea și să opriți plafoniera înainte de a realiza conexiunile electrice.
En vous abonnant à notre newsletter, vous aurez la chance de recevoir gratuitement une lampe.
Multumesc pentru abonare!
Acest e-mail a fost înregistrat!
